LAMİNAT PARKE NEDİR ? Laminat parke ağaç sektörünün yan ürünleri olan talaş kırpıntı gibi ürünlerin yüksek ısılı işlemler altında birleştirilerek (preslenerek) laminat parkenin orta tabakasındaki yüksek dayanımlı ağaç lifler yanı HDF oluşturur. HDF dediğimiz orta tabakanın üzeri dekor kağıdı ve yüksek kalitedeki koruma tabakası ile kaplanarak laminat parkenin imalatı tamamlanmaktadır.

Bizler de Laminat parke satış ve kiralama hizmeti vermekteyiz. Özellikle Fuar merkezlerinde kullanılan parke kiralama hizmetimiz birçok müşterimiz tarafından beğenilmektedir. Hem uygun hem de hızlı hizmet istiyorsanız mutlaka bizden fiyat almadan işlemlerinizi yaptırmayınız. Kiralık Parke konusunda 15 seneyi aşkın tecrübemiz ve ürün çeşitlerimiz mutlaka size de cazip gelecektir.

Kiralık Parke hizmetimizden yararlanmak için, öncelikle fizibilite yapılmaktadır. Ya da hazır bir alan yok ise, projeleriniz üzerinden metrekare hesabı çıkartılarak ne kadarlık bir alanda uygulama yapılacağı belirlenmektedir. Sonrasında sizlere sunduğumuz çeşitlerden ve/veya sizlerin arzu ettiği modeli fuar gününden önce teslim etmekteyiz.

Kiralık Parke hizmetimiz dışında diğer hizmetlerimizi ve ürünlerimizi de mutlaka inceleyiniz. 

Tüm Türkiye’de açılan fuarlara servis sağlamakla birlikte, ağırlıklı talep aldığımız bölge İstanbul, Bursa, İzmir, Ankara’dır.